Robíme účtovníctvo zrozumiteľným už 10 rokov

_AGO2355.jpg

Venujeme sa konkrétnym situáciám v živote firmy a vieme nájsť realizovateľné riešenia na mieru. Zaoberáme sa tými oblasťami, ktoré sú pre klienta dôležité a  ostatné sa snažíme čo najviac zjednodušiť. Je pre nás dôležité neustále zvyšovať kvalitu a ponuku našich služieb.

_AGO2355.jpg

Ako sme rástli

Ľudia, na ktorých sa môžete spoľahnúť

Patrik.jpg

Patrik Kasáš

CEO / Senior účtovník

Patrik vyštudoval Fakultu managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Vždy aktívne podnikal a neskôr sa venoval účtovníctvu v rôznych spoločnostiach. Vďaka jeho dlhoročným skúsenostiam vznikla myšlienka vytvoriť externé ekonomické oddelenie, ktoré svojim klientom zabezpečí nie len účtovné, ale aj personálne, či korporátne služby.

Anička.jpg

Anna Buchová

Účtovníčka

Anička je úspešnou absolventkou programu marketingový a obchodný manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Skúsenosti s ekonomikou a účtovníctvom získala pri práci na ekonomickom oddelení špedičnej spoločnosti a v účtovnej kancelárií. U nás sa venuje predovšetkým účtovaniu všetkých dokladov pre našich klientov.

Klaudia.jpg

Klaudia Tóthová

Účtovníčka

Klaudia má všetky legislatívne zmeny v malíčku. V našej kancelárií sa zameriava na účtovníctvo, dane a kompletnú daňovú problematiku. Je úspešnou absolventkou inžinierskeho štúdia programu daňovníctvo na Národnohospodárskej fakulte v Bratislave.

Tomáš.jpg

Tomáš Leco

Junior účtovník

Tomáš u nás pracuje na pozícií asistent účtovníka a pokrýva najmä vedenie účtovníctva pre našich klientov v programe Pohoda. Je študentom odboru účtovníctvo – audítorstvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Jeho skúsenosti získal v účtovných kanceláriách, kde pracoval ako asistent a neskôr ako junior účtovník.

Diana.jpg

Diana Hrkelová

Junior účtovníčka

Diana študuje na Ekonomickej univerzite v Bratislave účtovníctvo a audit. V minulosti pracovala ako office manažérka, skúsenosti v účtovníctve aj ekonomike získala na daňovom úrade či v akciovej spoločnosti YIT. Dnes sa vo firme venuje účtovaniu všetkých dokladov pre väčšinu našich klientov.

Lenka.jpg

Lenka Pastýrová

Office manager

Lenka u nás zastrešuje predovšetkým administratívnu či organizačnú podporu, pomáha nám s účtovnými prácami, zabezpečuje poriadok a plynulý chod kancelárie či komunikáciu s našimi klientmi.

Hodnoty, ktorých sa držíme

heart.svg

Férovosť

S našimi klientmi jednáme otvorene. Vždy dodržíme naše sľuby a dohody.

speed.svg

Rýchlosť

Každému venujeme osobitný prístup a čas. Rýchlo tak pre vás nájdeme tie najlepšie možné riešenia.

star.svg

Kvalita

Našou snahou je poskytovať tú najvyššiu úroveň služieb a zároveň sa neustále zlepšovať.

sticker.svg

Zodpovednosť

Pre našich klientov sme spoľahlivými partnermi, berieme zodpovednosť za naše kroky.

Robíme pre tých najlepších

Vaša firma si zaslúži náš prístup