Referencie a recenzie Bonitax

Prečítajte si slová našich dlhodobo spokojných zákazníkov

VYNIKAJÚCE
14 recenzií na
Róbert Ladecký
Róbert Ladecký
Spoločnosť Bonitax mi poskytla poradenstvo v oblasti pracovnych zmluv a odvodov pre zamestnancov. Vyjadrujem spokojnost a vrelo odporucam tuto spolocnost.
Marek Sevcik
Marek Sevcik
Bonitax je špičková, spoľahlivá a najmä profesionálna firma na vedenie účtovníctva a poradenstvo spojené s fungovaním firmy. Za 2 roky spolupráce vieme zhodnotiť, že u nich klape všetko ako hodinky. Ďakujeme.
MinoBališ
MinoBališ
Bonitax sa stará o účtovně služby a poradenstvo našej firmy už niekoľko rokov. Ich profesionálny a hlavne proklientsky prístup je na najvyššej úrovňi.Oporúčam každému kto hľadá odborníkov v tejto oblasti.
Dušan Tabak
Dušan Tabak
Môžem len poďakovať za spoluprácu a sluzby ktoré sa mi poskytujete, som rad že mozme spolupracovať. Tvoj tým je top baby su super ochotne nonstop,nemal som skúsenosť, že by sa niečo nedalo alebo podobne. Na záver môžem povedať že som spokojný a budem rad ak budeme spolupracovať čo najdlhšie.
Tino Rino
Tino Rino
Rýchlo, spolahlivo, ochotne.
Martin Elexa
Martin Elexa
Sluzby na vynikajucej urovni, od navrhnutia vhodnych rieseni, konsolidaciu az po realizaciu. Takto si predstavujem uctovne sluzby! Dakujem Elexa, CEO of LOGEEC s.r.o.

Začnite úvodnou konzultáciou

Počas bezplatnej konzultácie identifikujeme vaše potreby a pripravíme vám najvýhodnejšiu ponuku.